Ostatnie wpisy na blogu

Konkurs poezji śpiewanej „Stobrawska Kraina Łagodności – poezja śpiewana”.

Fundacja FELICITATEM w ramach projektu finansowanego przez Samorząd Województwa Opolskiego: „OPOLSKA KULTURA CZEKA NA CIEBIE – ŚWIĘTUJEMY AKTYWNIE 25 LAT OBRONY WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO” organizuje konkurs poezji śpiewanej dla dzieci i młodzieży na obszarze powiatu

kluczborskiego, oleskiego i namysłowskiego oraz Koncert poezji śpiewanej  „Stobrawska Kraina Łagodności- poezja śpiewana”.

W konkursie uczestniczyć mogą dzieci i młodzież powiatu kluczborskiego, oleskiego i namysłowskiego.  Regulamin konkursu umieszczony jest na stronie internetowej Fundacji FELICITATEM: https://felicitatem.pl/ Wyniki konkursu zostaną ogłoszone drogą mailową wraz z podaniem danych laureatów . Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz podziękowania (dyplomy uczestnictwa zostaną przesłane drogą mailową). Laureaci konkursu wystąpią również na Koncercie poezji śpiewanej w Bogdańczowicach.

Koncert poezji śpiewanej w Bogdańczowicach odbędzie się w dniach 1-2 września 2023 w Gospodarstwie Agroturystycznym Państwa Stodołów w Bogdańczowicach.

W dniu 1 września wystąpi:

  1. Zespół BARWY DŹWIĘKU
  2. MICHAŁ ŁANGOWSKI

W dniu 2 września wystąpi:

  1. Wręczenie nagród oraz występ Laureatów Konkursu Poezji Śpiewanej
  2. PRZEMEK BIELAWA
  3. Zespół PIECHOWSKI TRIO

Ponadto w ramach integracji uczestnicy koncertu w każdy dzień koncertu spędzą wspólny czas przy ognisku razem grając i śpiewając poezję śpiewaną a także piosenki turystyczne i harcerskie.